Med din kunnskap og vår kompetanse, utvikler vi design som virker.

Tank Design ble etablert i 1999 og har nå kontorer i Oslo, Trondheim og Tromsø. Hos oss er nær alle utøvende designere. Vi jobber med alle disipliner innen grafisk design, og vi bærer med oss entusiasmen og troen fra studiedagene om at design kan redde verden, litt.

For oss er god design et resultat av kunnskap, kreativitet og kompromissløst håndverk. Vår arbeidsprosess er derfor like enkel som den er grundig. Vi skaffer oss nødvendig innsikt, utforsker muligheter og sørger for solid utførelse av veien som er valgt. Vi tror samarbeid skaper de beste resultatene og legger opp til at kunde og designer kan jobbe tett sammen.

Ansatte

Monica Kvinge

Monica Kvinge

Partner & daglig leder

monica@tank.no

Ina Brantenberg

Ina Brantenberg

Kreativ leder & partner

ina@tank.no

Helge Persen

Helge Persen

Rådgiver & partner

helge@tank.no

Daniel Brox Nordmo

Daniel Brox Nordmo

Grafisk designer

daniel@tank.no

Jarle Wathne Johansen

Jarle Wathne Johansen

Grafisk designer

jarle@tank.no

Suzanne Svendsen

Suzanne Svendsen

Grafisk designer

suzanne@tank.no

Mari Pünther

Mari Pünther

Grafisk designer

mari@tank.no

Mihail Mihaylov

Mihail Mihaylov

Grafisk designer

mihail@tank.no

Bendik Hattvang Larsen

Bendik Hattvang Larsen

Grafisk designer

bendik@tank.no

Hans Erik Møller

Hans Erik Møller

Frilanser

hans@tank.no

+47 918 54 842

Bjørn Viggo Ottem

Bjørn Viggo Ottem

Grafisk designer & partner

bv@tank.no

Bernt B. Ottem

Bernt B. Ottem

Daglig leder & partner

bernt@tank.no

Espen Eilertsen

Espen Eilertsen

Kreativ leder & partner

ee@tank.no

Espen Sandberg

Espen Sandberg

Designer, utvikler & partner

espen@tank.no

99 25 77 73

Runar Bergstad

Runar Bergstad

Grafisk designer

runar@tank.no

Vibeke B. Laastad

Vibeke B. Laastad

Grafisk designer

vibeke@tank.no

Thea Apeland Moen

Thea Apeland Moen

Grafisk designer

thea@tank.no

Christopher Ide

Christopher Ide

Grafisk designer

doffa@tank.no

Siri Selnæs

Siri Selnæs

Kreativ leder & partner

siri@tank.no

Espen Varslot

Espen Varslot

Grafisk designer

ev@tank.no

Julian Vedeler

Julian Vedeler

Grafisk designer

julian@tank.no